Futbol MuscleBet Haber / "Birlikte çalışılması hem kolay hem de zor bir insanım"

  • Konbuyu başlatan MuscleBet Destek
  • Başlangıç tarihi
M

MuscleBet Destek
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yayıncı kuruluş beinsports'a açıklamalarda bulundu.
Kendisiyle çalışmanın hem kolay hem de zor olduğunu söyleyen Fatih Terim "Bugüne kadar birçok isimle çalıştım. Çoğuyla dostluğum bulunuyor.
Ben, birlikte çalışılması hem kolay hem de zor bir insanım. Birlikte çalışılması hem kolay hem de zor bir insanım. Kolaydır çünkü başkalarının hayatını kolaylaştırırım, emeğimi paylaşırım, çözüm üretirim, çok çalışırım.
Çünkü burası benim kulübüm. Taşı, toprağı, çiçeği, çöpü benim meselem olmalı. Sahip çıkmalıyım. Maç kazanmak kadar bütçesini düşünmek zorundayım. Bugüne kadar kendi ücretimle ilgili bir kez olsun konu açmadım. Bir gün gündem oluşturmadım.
Bir kez bile. Parayla pulla bireysel işim olmadı. Bu ülkede Çocuk Esirgeme Kurumu'na tarihi bir bağış yaptım. Bırakın plaket vermeyi, 'niye teşekkür bile etmediler?' diye mesele bile etmedim; tek kelime söylemedim. Bugünden bahsetmiyorum ama genelde pek çok yönetici, başkan için kendi kredimden harcadım.
Helal olsun, yine yaparım." ifadelerini kullandı.

Terim "Diğer yandan benimle çalışmak zordur. Çünkü beklentilerim yüksektir. Bu beklentiler de kendim için değil kulübüm için.
Oyuncunun performansı kadar tesisin düzeni, temizliği, çim beklentim yüksektir. Maça hazırlandığım ekibimin katkısından, akademideki çocukların ailelerinin nerede oturup, bekleyeceğine kadar beklentim yüksektir.
Mücadele etmeden kaybetmeyi hiç sevmem ve kabullenemem. Kulübümün başarısı için elimden gelenin fazlasını yaparım. Burada anahtar iki kelime var. Bunu yaparken de iki şey ararım. Birisi güven, diğeri samimiyet.
Bu ikisi varsa her şeyi üstlenirim, yoksa mesafemi koyarım. Galatasaraylılığı ve Galatasaray değerlerini Metin Oktay, Selahattin Beyazıt, Turgay Şeren, Coşkun Özarı, Mustafa Pekin gibi sayacağım birçok isimden öğrendim.
Galatasaray'ın seçilmiş başkanına ve yönetimime yaklaşımım da bu öğrendiklerim çerçevesindedir. Diğer yandan Galatasaray kültüründe saygı çerçevesinde farklı fikirlerle bir arada olabilmeyi bilmek de vardır.
Kimi konuda aynı düşünmüyor olabilir, aynı davranmıyor da olabiliriz ancak fikri hür bireyler olarak kültürlerimiz farklı da olsa değerlerimiz ortaktır."dedi.

Her yatırımınıza MuscleCark Kodu.
Papara, havale , Kripto ve Jeton yatırımlara %20 Çevrimsiz Bonus
Her Yatırımınıza %5 Freespin ve Çevrimsiz Bonus İmkanı.
%15 Otomatik Yatırım Yöntemlerine Çevrimsiz Bonus
Casıno Alanında %50 Bonus
Çekim Paylaş Kazan
Sadakat Bonusu
%30'a varan Anlık Spor veya Casıno Kayıp Bonusu
7-24 Çapraz Çekim İmkanı ve maksimum 1 saatte ödeme garantisi MuscleBet'te.

Yatırım Yöntemlerimiz.
Kripto - Jeton - Papara - Havale - Payfix - ParaÖde- CMT - Anında Havale - Anında Papara - Paykasa - AstroPay - Kredi Kartı - QR - CepBank

Çekim Yöntemlerimiz.
Papara - Havale/Eft - CMT - Payfix - ParaÖde - Jeton

Sayın üyemiz;
Promosyonlar, Etkinlikler, Yarışmalar ve Güncel adres için takipte kalınız.

twitter: https://twitter.com/muscle_bet
Telegram: MuscleBet
Güncel Giriş: www.musclebet43.com
 
Üst